Kočárky Bugaboo slaví 20. narozeniny – víte, jak změnily svět miminek a maminek?

Ohlédneme-li se dvacet let zpátky, uvědomíme si, že kočárky vypadaly zcela jinak. Rozhodně nebyly multifunkční jako dnes, kdy na kočárek umístíte tzv. „vajíčko“, jenž je rovněž první autosedačkou pro dítě; na stejnou kostru pak umístíte klasickou hlubokou vaničku i sportovní vaničku. A to pořád není vše. Snadno změníte směr, kterým se dítě veze (otočením vaničky nebo sedačky po směru jízdy, ev. proti směru jízdy), ale i využijete vaničku hlubokého kočárku jako první ležení pro novorozence. A na začátku této multifunkčnosti stál právě kočárek Bugaboo.

Holandský vynález ukázal miminkům svět z nové perspektivy

Slogan značky „Move Freely“ přesně vystihuje to, co kočárky Bugaboo dětem i maminkám dávají. S Bugaboo lze být aktivní a neustále v pohybu. Za do té doby nevídanou koncepcí kočárku stál mladý holandský designér Max Barenbrug, který kočárek představil jako svůj závěrečný projekt při studiu na akademii průmyslového designu v Eindhovenu.

Cílem bylo zapomenou na zastaralé modely a vytvořit multifunkční kočárek, se kterým se snadno kamkoliv dostanete a s nímž si vystačíte po celou dobu, kdy vaše dítě bude kočárek potřebovat. A tak se v roce 1999 zrodil revoluční produkt, jenž zcela změnil kočárky všude ve světě.

Bugaboo kočárky se stále vylepšují

Přibývají nové funkce i doplňky. Značka je vždy o několik kroků před konkurencí. Navíc díky unikátnímu designu je stále volbou č. 1 u každého, komu záleží na moderním vzhledu kočárku.

Kde koupit Bugaboo kočárky v Česku?

Zatoužili jste pořídit si skutečně top kočárek? Kočárky Bugaboo prodává e-shop Mybabystore.cz a kamenná prodejna na Praze 9 Mybabystore. Je to dlouholetý specializovaný prodejce Bugaboo v ČR. V obchodu nechybí oblíbené stálice, všechny potřebné doplňky a samozřejmě aktuální novinky mezi kočárky Bugaboo 2019.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *