Díky nové látce může kočárek vypadat jako nový

Možná už jste si také všimli, že stačí, aby kočárek jezdil jednu sezonu během léta hojně po venku, a na boudě je rychle znát její vyblednutí? Ještě horší je situace, kdy budete stříšku skládat. To pak vzniknou tmavší a světlejší části, které jsou při roztažení střechy naprosto patrné. V tomto případě vám pomůže zkušená švadlenka a kvalitní kočárkovina.

Zcela originální stříška

Důvod, proč je ve vašem hledáčku kočárkovina, může být ten, který jsme uvedli výš. Stále vice maminek ale také vyhledává kočárkovinu metráž proto, že si přeje ušít si naprosto originální stříšku, kterou jinde nenajdete. Některé je šijí i „na kšeft“ a je po nich hezká sháňka. Není divu. Dnes jsou k dostání kočárky šedé, černé, tu a tam bílý, s červenou střechou či růžovou. Možná ještě béžový a hnědý by se našel. Ale kdo chce barvený model, musí buď hodně hledat, anebo si jednoduše pomoct sám a stříšku si nechat ušít.

Z kočárkoviny se často šije i nánožník. K některým kočárkům nánožník jednoduše není a nám později chybí, anebo jej ztratíme při cestování. Kočárkovina je k dispozici v mnoha barvách, zaručeně si vyberete dle svého vkusu, ať už v kočárku vozíte holčičku či chlapečka.

Fusak, který si zamilujete

V zimě je nedílnou součástí kočárku fusak. I ten si můžete nechat zhotovit dle svých představ. Na webových stránkách takoy.cz najdete mnoho druhů kočárkoviny. Květované, jednobarevné, pestré, s jeleny, liškami a mnoha jinými zvířátky v různých barvách. Takovéto jedinečné výrobky pak, až je nebudete potřebovat, můžete na bazárku prodat, maminky je hojně poptávají. To stejné platí i o vynoveném kočárku se zajímavou stříškou či nánožníkem.

Prohlédněte si sami kompletní nabídku na takoy.cz. Budete překvapeni, kolik podob může mít látka na kočárek a určitě si vyberete takovou, ze které budete chtít ušít nánožník, stříšku, nebo třeba rukávník na rukojeť kočárku, aby vám v zimě nebylo chladno na ruce.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *