Čím překvapit na narozeniny svého teenegera?

Pokud i vy jste se již zařadili do kolonky trapní rodičové, kteří neví, co se nosí, co letí a dokonce ani to, jak se mluví, máme pro vás dobrou zprávu! Nezoufejte, přinášíme vám pár tipů, co pořídit vašemu dospívajícímu dítku k narozeninám, abyste se zpátky vyhoupli po žebříčku důležitosti zase o něco výš. Nebo alespoň o příčku…

Tak trochu jiná móda

Tušíte správně, nemá vůbec smysl pořizovat oblečení, byť byste viděli přesně tyto šaty na známé modelce a sahala cena do světových výšin. Vaše dítko chce být originál, vzít si na nákupy svoje kámošky, omrknout u toho ještě opačné pohlaví a zkrátka si užít super odpoledne. Spíše tedy než po oblečení raději sáhněte po dárkových poukázkách do oblíbených obchodů. Nebo vytáhněte šicí stroj, šití a nitě a něco spolu ušijte.

Vzhůru za zážitkem

Nepočítejte s rodinným výletem do zábavních parků, i tady budete odměněni tak maximálně kyselým obličejem. Kupte raději dva lístky do kina a nechejte prostor vašemu teenegerovi a jeho vybrané kamarádce.

Přeci jen něco dát

Pokud máte ale zažito, že k narozeninám či svátku je třeba darovat něco fyzického, sáhněte rozhodně po něčem originálním. Stačí vybrat oblíbenou fotografii a nechat objednat instagram desku ve skle či on glass spotify. Že vůbec nevíte, o čem je řeč? Rozšiřte si obzory o možnosti fotek na skle.

Nevšední tipy

O čem se mluví či píše na sociálních sítích, to prostě letí. Zaplatit na čtvrt roku rozšíření poskytovatelů oblíbených seriálů a filmů může být také trefa do černého. Pokud se přikláníte spíše ke sportu, tak permanentka do fitka, či zaplacený kurz na hodinu surfování, to je teprve frajeřina.

Přeci jen rodinná oslava?

Chcete-li na vašeho miláčka zapůsobit, rozhodně vynechejte dětské párty s klaunem a raději všechny své pohyblivé příbuzné postavte před pořádnou výzvu. Jako jsou různé únikovky či jízdy na hoverboardech – neboli kolonožkách, což je deska se dvěma koly po stranách s pohonem na baterii. Trocha odvahy zajistí pořádnou dávku zábavy.

 

Tak jděte do toho!

 

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *