Vyhlídkový let balonem

Toužíte po tom, zažít dobrodružství a romantiku zároveň? V tom případě využijte vyhlídkový let balonem, který obě dvě zmíněné věci nabízí. Vidět totiž krásná jezera, lesy, městečka a pole z ptačí perspektivy, je totiž zážitek k nezaplacení. Mimo jiné má let balonem také své nezaměnitelné kouzlo, které se nedá s ničím jiným popsat. Při samotném letu vás totiž nikterak neruší žádný nepříjemný hluk motoru, vrzání ani podobné nepříjemné ruchy a vy se tak můžete pouze kochat tichem stejně tak, jako kdysi před sto lety vzduchoplavci. Proto rozhodně neváhejte a nasedněte do balónového koše, který s vámi vystoupá až k oblakům.

Vyhlídkové lety balónem si užijete v každém věku

Domníváte se, že vyhlídkové lety balónem jsou pouze pro mladé a odvážné jedince? Není tomu tak. Do balónu se nebojí nasednout ani starší lidé, kteří si tak například plní své sny z mládí. Ať jste tedy mladí či staří, na uhrančivý let balónem, není nikdy pozdě.

Po nafouknutí balónu, nebudete věřit svým očím

Pokud chcete někomu například věnovat dárkový poukaz na vyhlídkový let balónem, může v něm dotyčný zažít i samotné rozbalení a také nafouknutí balónu, ve kterém se následně poletí. Možná vás překvapí, jak velký balón ve skutečnosti je. Poté, co bude váš horkovzdušný přítel nafouknutý, můžete nasednout do koše a vnést se k oblakům. Zhruba hodinový let vás rozhodně potěší a po přistání si ho budete chtít v budoucnu rozhodně zopakovat.

Proletět se můžete při východu či západu slunce

Poté, co vás posádka vyhlídkového letu balónem pokřtí, jakožto prvoletce, můžete se začít kochat buď neodolatelných východem slunce, při kterém se velmi často vznáší horkovzdušné balóny do vzduchu či západem slunce, které je stejně tak romantické. V těchto časech máte tu nejlepší možnost zažít skutečně prvotřídní let, na který do smrti nezapomenete. Letět ovšem můžete kdykoliv s ohledem na roční období. Nejčastěji se ale léta kolem pravého poledne.

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *