Nejlepší řešení rychlé dopravy? Aerotaxi vrtulník!

Let vrtulníkem

Člověk, který se potřebuje rychle dopravit z bodu A do bodu B, má jistě na výběr celou řadu možností. V případě, že se jedná o dopravu v rámci České republiky nebo blízké Evropy, připadá v úvahu jízda autem, autobusem či vlakem. Existuje ale i další, neprávem opomíjená možnost – let vrtulníkem aerotaxi. Proč se o této možnosti vyplatí uvažovat?

Proč aerotaxi?

Důvodů k volbě aerotaxi vrtulníku je celá řada. Ať již jsou důvody toho, proč se potřebujete dostat do svého cíle jakékoliv, pracovní či soukromé, jen pro málokoho je cesta i cíl a rychlost dopravy hraje významnou roli. Právě rychlost je pro aerotaxi hlavním esem v rukávu. Žádný druh pozemní dopravy se nemůže co do rychlosti rovnat letu vrtulníkem, a to i když pomineme zácpy a kolony na silnicích všeho druhu či občasná vlaková zpoždění.

Vyhlídkové lety vrtulníkem jsou oblíbenou atrakcí, proč ale spojovat let vrtulníkem pouze se zábavou jednou za čas? Tento způsob dopravy lze dobře využít i jinak, třeba v pracovním životě.

Jak let vrtulníkem aerotaxi probíhá?

Soukromý let vrtulníkem není náročnou operací, stačí se domluvit na čase a místě odletu, cílové destinaci, a může se letět. Vzhledem k letovým vlastnostem vrtulníku není ani nutné, aby místo odletu či příletu bylo přímo letiště. Vrtulník může teoreticky přistát na jakékoliv dostatečně rozlehlé ploše, prakticky je však samozřejmě nutné získat souhlas majitele pozemku.

Let tak zajímavým strojem jako je vrtulník Robinson r44 je zážitkem sám o sobě a kdo jej jednou okusí, bude si tuto zkušenost chtít co nejdříve zopakovat, ať již jako vyhlídkový let vrtulníkem, nebo jako aerotaxi. Až tedy budete příště mířit třeba na důležité obchodní jednání, zkuste vzít v potaz i to, že se na něj můžete dopravit prostřednictvím aerotaxi vrtulníkem.

 

 

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *