Chcete na pláži zazářit? Přibalte si do kufru pareo a jednodílné plavky

Před několika týdny vypukla sezóna letních dovolených. Pokud se teprve k moři chystáte, vyberte si ještě nějaký působivý outfit. Samozřejmě na pláž si nebudete brát dlouhé robustní šaty, spíše máme na mysli, abyste si do kufru přibalila ještě jedny plavky a pareo. Jaké plavky jsou momentálně v kurzu? A co je to vůbec pareo?

Pravděpodobně jste si v módních časopisech všimla, že modelky se promenádují nejen v klasických bikinách. Posledních několik sezón se do popředí prodírají také jednodílné plavky, které po několika dlouhých letech zažívají opět obrovský boom.

Jednodílné plavky už nevypadají jako po babičce

Zřejmě si vzpomenete na doby, kdy jednodílné plavky symbolizovaly doby babiček. Jednu dobu dokonce takřka zmizely z pultů obchodů, nicméně postupně si zase začaly získávat svou oblíbenost. Výrobci plavek přišli s modernějším designem.

Jestliže se domníváte, že jednodílné plavky jsou pouze pro plnoštíhlé ženy, které chtějí zakrýt nedostatky na těle, potom jste na omylu. I štíhlé dámy si potrpí na jednodílném provedení. Bez obav se s nimi můžete vydat do vln, aniž byste se musela obávat toho, že vám horní vršek uplave.

Ještě dokoupit luxusní pareo a můžete letět

Pokud se nechcete neustále oblékat do šatů anebo kraťasů a trička, přehoďte přes sebe pouze pareo. Stačí pak vyjít z apartmánu a vyrazit přímo na pláž. Pareo je k dostání v mnoha provedeních. Jejich účelem je zdůraznit vaše ženské křivky. Postavě jednoznačně lichotí. Vybrat si můžete z nepřeberného množství barev, textur a materiálů.

Kompletní výbavu na dovolenou vyberete na webové stránce http://www.daniela-pradlo.cz/pareo. Zboží vám přijde do několika dnů, a tak na dovolené budete vypadat moderně, půvabně a neodolatelně. Stačí zvolit pouze správné plavky a doplňky.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *